Şalpazarı’nda seçmen 1 Nisan’dan itibaren ahlaklı belediyecilik dönemini başlatacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turgay İKİNCİ-Şalpazarı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan partisinin Şalpazarı’nda düzenlediği iftar programına katıldı. Fatih Erbakan iftar yemeği öncesi yaptığı konuşmada, “31 Mart’ta seçmenler Yeniden Refah’ı seçerek, 1 Nisan’dan itibaren ahlaklı belediyecilik döneminin başlamasını inşallah sağlamış olacak” diye konuştu.

Partisinin Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Fatih Yılmaz ile birlikte kürsüye çıkan Fatih Erbakan‘a, “Mücahit Erbakan” şeklinde tezahüratta bulunuldu. Fatih Erbakan konuşmasında şunları söyledi:

“Rakip siyasi partilerdeki siyasilerin, yorumcuların mutabık kaldıkları husus, bu seçimde oylarını artıracak tek bir parti var. O da Yeniden Refah Partisi’dir diyor. Biz Türkiye’nin her yerinde bu havayı görüyoruz. Meydanlar, caddeler, sokaklar, esnafımız, her kesimden insanımız, bu sefer Yeniden Refah diyor, bu sefer Milli Görüş diyor, bu sefer ahlaklı belediyecilik diyor Elhamdülillah. Dürüstlüğü ile her bakımdan örnek belediye başkan adaylarımız, inşallah 1 Nisan’dan itibaren belediye başkanlarımız olarak görevine başlayacak ve ilk iş olarak belediyenin giriş kapısına; rüşvet alan da verende mel’undur tabelasını asarak işe başlayacak. Ahlaklı belediyecilikte rüşvet olmaz, hırsızlık yolsuzluk olmaz, suistimal olmaz. Adam kayırma olmaz, torpil olmaz, çifte standart olmaz, adaletsizlik olmaz, borç ve faiz olmaz.”

İftar programına Yeniden RP Trabzon İl Başkanı Süleyman Pulat, Yeniden RP Trabzon Büükşehir Belediye Başkan Adayı hemşehrimiz Lokman Öztürk, Yeniden RP Şalpazarı İlçe Başkanı Ali Yazıcı‘nın da aralarında bulunduğu çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir