Şalpazarılılar Melike Keskin – Furkan Başgöl çiftinin düğününde buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turgay İKİNCİ-Şalpazarı

STK camiasının sevilen ve başarılı ismi; Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği Başkanı, Trabzon Konfederasyonu Genel Başkan Vekili ve İstanbul Trabzonlular Eğitim Ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Keskin’in kızı Melike ile Erzincanlı Başgöl Ailesinin oğlu Furkan İstanbul’da yapılan muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdi.

Üsküdar Boğaziçi salonunda yapılan düğüne, Samsun eski valisi Osman Kaymak, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Konfederasyonu ve TDF Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu’nun yanı sıra, sivil toplum camiası, siyaset, spor, basın, sanat ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Düğünde buluşan davetliler birbirleriyle hasret giderirken kemençe, davul-zurna eşliğinde horon oynayarak eğlendiler.

Sunumunu ve organizasyonu Fatma Şentürk ve Erol Yanık tarafından yapılan düğünde, halay ve horonun coşkusu yanında, gelin ve damat Anadolu folklorundan örnekleri sunarak, zeybek, harmandalı, kafkas oyunlarıyla sahneye çıkması düğüne renk kattı.

Gelin ve damadın, görevleri gereği helikopterle yükselerek havadan davetlileri selamladıkladıkları video gösterisi salonda alkış tufanı kopardı. Bu görüntü karşısında kimi davetlilerin duygulanarak göz yaşlarını tutamadıkları gözlendi.

Başkan Hasan Keskin, sosyal medya hesabından düğünlerine katılan herkese teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir