Ana sayfa Eğitim Tuzla Belediyesi Doğancı İlk ve Ortaokulu Öğrencilerini sevindirdi

Tuzla Belediyesi Doğancı İlk ve Ortaokulu Öğrencilerini sevindirdi

687
0

Hemşehrimiz Ahmet Çabuk’un Başkan Yardımcısı olduğu İstanbul’un Tuzla İlçe Belediyesi, Doğancı İlk ve Ortaokulu öğrencilerine hediye yağdırdı.

tuzlaa

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, “Hayal Ağacı” Projesi kapsamında,  köy okullarına giderek çocukların kalplerine dokunuyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın destekleriyle 25 gönüllü üniversite öğrencisi köy okullarında sınıflarda etkinlikler düzenliyor.

doganci kopyadoganci3

Bu ayki etkinlikler çerçevesinde, Tuzla Belediyesi Kültür, Sosyal İşler Müdürlüğü Eğitim Şefi Ünal Babayiğit ve Tuzla Gençlik Merkezi Koordinatörü Ferdi Koçbey ile birlikte Doğancı İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi Öğrencileri, öğrencilere, kırtasiye, giyim ve temizlik malzemelerinden oluşan çeşitli hediyeler dağıttılar.

doganci2

Proje kapsamında Doğancı İlk ve Ortaokulu’ndan başarılı 2 öğrenci Tuzla Belediyesi’nin konuğu olarak 8 Haziran 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek “Bilim Şenliği”ne katılacak ve öğrencilerin hayalini kurdukları istekleri de yine Tuzla Belediyesi’nce gerçekleştirilecek.

doanci4 doanccc

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here