Ana sayfa Gündem Turan Konak Başbakanlık’ta yeni görevine başladı

Turan Konak Başbakanlık’ta yeni görevine başladı

1592
10

turan konak

Bir süreden beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı görevinde bulunan hemşehrimiz Turan Konak, Başbakanlık İdari ve Mali İşler Başkanlığı’nda Daire Başkanlığı görevine atandı. Turan Konak bugün itibariyle yeni görevine başladı.

konak turan

Turan Konak’ı tanıyalım:

1973 yılında doğdu, 1990 yılında Trabzon İmam Hatip Lisesi’ni, 1994 yılında da İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitirdi. Turan Konak 1995 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çalışma hayatına başladı.

Bu kurumda sırasıyla; Encümen Müdür Yardımcılığı, Encümen Müdürlüğü, Yazı İşleri Ve Kararlar Daire Başkanlığı ve Encümen Üyeliği görevlerinde bulundu. Buradan da Başbakanlık İdari ve Mali İşler Başkanlığı’nda Daire Başkanlığı görevine atandı.

Hemşehrimiz Turan Konak’ı tebrik ediyor,  yeni atandığı Başbakanlık İdari Ve  Mali İşler Başkanlığında Daire Başkanlığı görevinde başarılar diliyoruz.

 

10 YORUMLAR

 1. Hemşehrimiz Turan Konak Bey’i tebrik ediyor, başarılarını yeni görevinde de sürdürmesi temennisinde bulunuyorum.

  Ass. Prof. Ahmet Ercan SEKERCI
  Erciyes University
  Faculty of Dentistry
  Department of Dentomaxillofacial Radiology

 2. Trabzon İmam Hatip Lisesi mezunu olarak Turan Konak kardeşimize hayırlı olsun diyorum Allah utandırmasın Ömer ÖZCAN Sugören mah

 3. Sayın basın;bu haberi okuduk çok Mutlu olduk bu haberlerin sayısının artmasını dileriz.
  Turan Konak kardeşimizin yeni görevi hayırlı Uğurlu olsun. Tebrik ediyoruz.Yeni görevinde başarılar diliyor .Allah utandırmasın.
  Ahmet Karaçoban Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü.

 4. Turan Bey’i yeni görevinde tebrik ediyorum. Rabbim utandırmasın inşallah. Allah yar ve yardımcısı olsun. Yolun her daim açık olsun..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here