Ana sayfa Kategorisiz Sütçü Ekrem son yolculuğuna uğurlandı

Sütçü Ekrem son yolculuğuna uğurlandı

440
4
IMG_8457
Bu fotoğrafı geçtiğimiz Haziran ayının son günlerinde AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ile birlikte Ekrem Demirbaş’ı hastanede ziyaretimizde çekmiştik.

IMG_8456

Yaklaşık 6 ay önce yakalandığı kanser hastalığından kurtulamayarak Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede 45 yaşında hayata veda eden 4 çocuk babası Ekrem Demirbaş’ın cenazesi, Geyikli Belkıranı Camii’nde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şalpazarı’nda çok sevilen ve “Sütçü Ekrem” olarak tanınan Ekrem Demirbaş, Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’in Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’nden okul arkadaşıydı. Tatilini geçirmek üzere memleketi Şalpazarı’nda bulunan Başkan Hilmi Türkmen okul arkadaşı Ekrem Demirbaş’ı son yolculuğuna uğurlamaya gelenler arasındaydı. “Sütçü Ekrem” i ebediyete; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve MHP İlçe Başkanı Pirağa Yaşar’ın da aralarında bulunduğu yaklaşık bin 500 kişi uğurladı.

IMG_1940 IMG_1975IMG_1954ekrem

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here