Ana sayfa Cenazeler Nesrin Aksoy gözlaşlarıyla toprağa verildi

Nesrin Aksoy gözlaşlarıyla toprağa verildi

446
4

Şalpazarı’nı Ağlattı

10 Mayıs 2015 Pazar günü ikindi saatlerinde babasının kestiği ağacın altında kalarak hayatını kaybeden Nesrin Aksoy (24) Sugören Mahallesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan Hüseyin Aksoy’un kızı Nesrin Aksoy’un cenazesi dün öğle saatlerinde Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak Şalpazarı’na getirildi. Nesrin Aksoy’un cenazesi İkindi namazından sonra yüzlerce kişinin katılımıyla kılınan cenaze namazını müteakip son yolculuğuna uğurlandı.

24 yaşında ve 3 ay kadar önce nişanlanan Nesrin Aksoy’u son yolculuğuna; Şalpazarı Kaymakamı Cafer Sönmez, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik, Belediye eski Başkanı Fehmi Cengiz, çok sayıda daire amiri ve çalışanlarıyla, bazı siyasi partilerin temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve bazı muhtarların da aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş uğurladı. Kaymakam Sönmez, kızını elim bir kaza sonucu kaybeden baba Hüseyin Aksoy’u teskin etmeye çalıştı.

Genç yaşta hayatını kaybeden merhume Nesrin Aksoy’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

nes4 nes3 nes2 nes1 ağacın altında kaldı

3 ay kadar önce nişanlanan Nesrin Aksoy evlilik hazırlığı yapıyordu.


 

4 YORUMLAR

  1. Cenabı Allah Ailesi ve yakınlarına sabırlar ihsan eylesin. Allah C.C. makamını cennet eylesin. Allah bu gibi kazalardan korusun

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here