Ana sayfa Düğünler Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda okul ve cami çevrelerini asfaltlıyor

Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda okul ve cami çevrelerini asfaltlıyor

608
2

derekoy

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 7 Haziran Seçimleri öncesinde asfaltlama sözü verdiği; Gökçeköy İlk ve Ortaokulu bahçesi ile, Dereköy eski Camii yolu ve bahçesinin asfaltlamasını yaptırdı. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, bir süre önce katıldığı bir düğün töreninde, toz toprak, yağmur çamurda düğün ve asker uğurlamalarının yapıldığı Kuzuluk İlkokulu bahçesini asfaltlama sözünü vermişti. Kuzuluk İlkokulu bahçesi de önümüzdeki günlerde asfaltlanacak.

mansesg

AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara bugün Partisinin Şalpazarı Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Muhcu ile birlikte, asfalt çalışmaları tamamlanan Dereköy eski Camii ile Gökçeköy İlk ve Ortaokulu bahçelerinde incelemelerde bulundu. Başkan Topkara, Büyükşehir Belediyesi’nin hava şartları elverişli olduğu sürece planlanan bölgelerde sürdürüleceğini söyledi.

manses

2 YORUMLAR

  1. Biri belediyenin icraatları mı dedi? Herhalde Şalpazarı belediyesini kastediyor. Ben icraat adına bir şey göremiyorum. Refik başkan Şalpazarı meydanında verdiği sözleri ne zaman yerine getirecek çok merak ediyorum. Varsa sizin gördüğünüz asfaltlama faaliyeti nerede olduğunu söylerseniz memnun olurum. Kimseye haksızlık yapmak istemem doğrusu. Şalpazarı belediyesinin görev alanı içerisindeki yollar perişan halde. Ama başkan düğünlerde, şenliklerde…

  2. Bilindiği üzere Ağırtaş mahallesi ortamahalle camisinin bir taşıt yolu bile yok. Uzun süredir bir yol yapılması arzusu var ancak bu yolun yapımı hususunda sıkıntı çıkmış görünüyor. Mahalle halkının bu sorunu çözmeleri de imkansız gibi. Büyükşehir yetkililerinden bu konuya da bir el atmalarını istirham ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here