Ana sayfa Kategorisiz “Beyaz Adam” Gazetemize konuştu

“Beyaz Adam” Gazetemize konuştu

593
2

Herkesin kim olduğunu merak ettiği, tepeden tırnağa beyaz giysiler içindeki, “Beyaz Adam”ı sizler için Gazetemize misafir ettik. Kimdi bu beyaz adam, beyaz takıntısı mı vardı? İşte soruların cevabı:

Hendek Dikmen Köyü’nde doğup büyüyen ve aslen Simenli’den olan Musa Köseoğlu 59 yaşında ve 2 çocuk babası. Akyazı’da 22 yıldır seyyar Milli Piyango bayiliği yapıyor.  Musa Köseoğlu, Rus savaşı öncesi büyüklerinin Adapazarı Hendek-Dikmen’e yerleştiğini Kelceluğu sülalesinden olup, dedesinin Çanakkale gazisi Mevlüt Köseoğlu, babasının da 5 yıl önce rahmetli olan Halil İbrahim Köseoğlu olduğunu söyledi.

musai2

Neden tepeden tırnağa beyaz giyiniyorsunuz?

“Beyaz barışçıdır. Kimseye kötülük düşünmem. İnsanların yüzde yüzü de bana kötülük düşünmez. Sakarya’da bütün insanlarla her ortama girerim. Her yere uyum sağlarım. İnsanları yaratandan ötürü aynı seviyede severim.”

Koyu bir Trabzonspor taraftarı ve Passolig sahibi de olan Musa Köseoğlu, Trabzonspor’un İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirlerdeki maçlarına fırsat buldukça gittiğini söyledi.

2 YORUMLAR

  1. Musa abi hayatimizi değiştiren biri…kotu bi ortamda gördüğü hic bir kimseyi o ortamda birakmayip iyiliğe ve durustluge çeken bi iyilik meleği…Allah onun gibilerin sayisini arttirsin sakaryanin gözbebeği seni seviyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here