sugoren cenaze

Denizli’nin Acıpayam İlçesi yakınlarında dün gece meydana gelen kazada, aslen Şalpazarı’nın Sugören Mahallesi’nden olan; Gıda Mühendisi Doğukan Yazıcı (27) ve lise öğrencisi kardeşi Nihal (17) feci şekilde hayatlarını kaybettiler.

Edinilen bilgilere göre Denizli’de Sağlık Memuru olarak görev yapan Tahsin Yazıcı ve Hemşire Adile Yazıcı çiftinin çocukları olan Doğukan ve Nihal dün gece birlikte Burdur’un Yeşilova İlçesi’ne gidiyorlardı. Ağabey Doğukan’ın kullandığı 20 FK 828 Plakalı otomobil kontrolden çıkarak şarampole devrildi. Feci kazada iki kardeş olay yerinde can verdi.

denizli-cenazedenizli-kaza1denizli-cenaze2

Olayın duyulmasının ardından Yazıcı Ailesi’nin Şalpazarı’nın Sugören Mahallesi’nde yaşayan yakınları acıya boğuldular. Doğukan Yazıcı ile kardeşi Nihal‘in cenazeleri bugün Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Hilal Camii’ndeki ikinde namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çakmaklar Kabristanlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

baba tahsin kizi nihal mezuniyet

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ndeki cenazeye Denizli Anadolu Lisesi 12. Sınıfa geçen Nihal Yazıcı‘nın arkadaşları siyah tişörtlerle katıldı. Sağlık Memuru Tahsin Yazıcı ve Hemşire eşi Adile Yazıcı‘yı bu acılı günlerinde sağlık çalışanları da yalnız bırakmadı.

yazici ailesi

Doğukan ve Nihal Yazıcı‘ya Allah’tan rahmet, Yazıcı Ailesi’ne ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.