kabasakal bahtiyar ozturk

Trabzon’da kaldırıldığı hastanede dün Saat 16.30 sıralarında vefat eden Ayşe Öztürk‘ün cenazesi bugün Kabasakal Mahallesi’nde ikindi namazından sonra yoğun sisli ve çiseli bir havada kılınan cenaze namazını müteakip gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bahtiyar Öztürk  ve Türk Telekom Genel Müdürlüğü bünyesinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Ali Öztürk ile Fatma Yılmaz, Emine Kayar, Hemşire Hanife Gün, Ebe Hava Eşki, Ayşe Öztürk ve Öğretmen Nebile Coştur‘un anneleri olan 8 çocuk annesi Ayşe Öztürk 78 yaşındaydı.

Merhume Ayşe Öztürk, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’da üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra emekliye ayrılarak Ankara’da Usta Şirketler Grubu’nda Ceo olarak görev yapan Muhammet Maden‘in de teyzesiydi.

HABER VİDEOSU

[youtube rNKVNeq5foA]

 

Ayşe Öztürk’ün cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı Özel Kalem Müdürü Cemal Akdeniz, AK Parti Şalpazarı Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Muhcu, bazı STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

DSC_0385 DSC_0392 DSC_0403

Merhume Ayşe Öztürk‘e Allah’tan rahmet, Şalpazarı Lisesi’nden sınıf arkadaşım olan Prof. Dr. Bahtiyar Öztürk‘e ve kardeşlerine de başsağlığı diliyorum.