niyazi sert cenazesi

Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede 80 yaşında vefat eden 5 çocuk babası emekli J. Uzm. Çvş. Niyazi Sert‘in cenazesi bugün Şalpazarı Merkez Camii önünde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çarlaklı Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

niyazi-sert-cenaze2

Merhum  J. Uzm. Çvş. Niyazi Sert; Emekli Emniyet Müdürü Özer Sert, Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Sezer Sert, PTT Emeklisi Özlem Sert, Trabzon Adliyesi Personeli Şeref Sert ve Aydın’da Posta Görevlisi Tezer Sert‘in babalarıydı.  Nazilli, Tokat ve Kars gibi merkezlerde görev yaptıktan sonra 20 yıl kadar önce emekliye ayrılan J. Uzm. Çvş Niyazi Sert rahatsızlığı nedeniyle bir süreden beri Trabzon’daki hastanelerde tedavi görüyordu.

nizayi-sert-3

Niyazi Sert‘in cenaze namazı yolların karlı ollası nedeniyle vatandaşların ulaşımda sıkıntı çekmemeleri için Şalpazarı Merkez Camii önünde kılındı. Emekli J. Uzm. Çvş. Niyazi Sert‘i ebediyete ailesi ve yakınlarının yanı sıra aralarında Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın da bulunduğu çok sayıda vatandaş uğurladı.

Merhum Niyazi Sert‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.