doganci

3,5 ay önce rahatsızlanarak doktora giden 5 çocuk annesi 48 yaşındaki Meryem Uygun’a kanser teşhisi konuldu. Kanser tedavisine başlanan genç kadın 3 buçuk aydır tedavi görüyordu. Son 1 haftada durumu iyice ağırlaşan Meryem Uygun hastaneye yatırıldı. Burada 1 hafta süren yaşam mücadelesini kaybederek dün Saat 11.20 sıralarında hayata veda etti.

Mehmet Uygun’un eşi olan Meryem Uygun;  HSBC Bank A.Ş. Grup Müdürü Sefer Özdin’in yeğeni, Emekli Öğretmen Hasan Erata’nın kız kardeşinin kızı, Ayhan Erata ve Dr. Bülent Erata’nın da kuzenleriydi.

Meryem Uygun’un cenazesinde Büşra, Ayşegül, Birsen adlarındaki kızları ve Kemal ve Fatih adlarındaki oğulları annelerinin ardından gözyaşı döktüler. Meryem Uygun’un cenazesi Doğancı Mahallesi Merkez Camii’ndeki ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Kuz Mezarlığına defnedildi.

doganci cenazemeryem uygun cenaze

Cenazeye Meryem Uygun’un ailesi ve yakınlarının yanı sıra çevre mahallelerden; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Günay’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhume Meryem Uygun’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

doganci cenazesicenazessikanser

Ayrıntılı fotoğraflar ve video yayına hazırlanıyor…