akar mehmet

Geyikli Mahallesi Irsakköy Yanık mevkiinde dün saat 10.00 sıralarında eşi Hanım Akar ile birlikte odun kesmeye giden ve motoru çalıştırdıktan sonra kalp spazmı geçirerek 42 yaşında yaşamını yitiren 2 çocuk babası Mehmet Akar’ın cenazesi bugün Belen Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip gözyaşları arasında toprağa verildi.

HABER VİDEOSU

[youtube J01RLYXZwLI]

akar

Odun yapmaya gitmişti

Edinilen bilgilere eşinin fenalaştığını gören Hanım Akar hemen yakınlarına haber verdi.  112 aranarak yardım çaığırıldı. Ambulans olay yerine geldiğinde Mehmet Akar hayatını kaybetmişti. 2 yaşından beri yetim büyüyen ve 9 yıl kadar önce de annesini de kaybederek öksüz kalan Mehmet Akar, geride Pirağa (12) ve Osman (10) adında iki yetim çocuk bıraktı. Mehmet Akar Geyikli Mahallesi’nde elektrik tesisatçılığı yapıyordu.

yetim mehmet akar vefat

Geyikli’nin eski Yenimahalle Muhtarı İsmail Akar’ın yeğeni olan Mehmet Akar’ın cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Bektaş ve Geyikli Belediyesi eski Başkanları Ahmet Yüksel Gülay ile Muzaffer Türkmen de katıldı.

Mehmet Akar’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabır diliyoruz.

akarcenaze