agasar cepnispor

Şalpazarıspor’dan sonra Ağasar Çepnispor da Trabzon 1. Amatör Küme’ye yükselme yolunda önemli bir başarıya imza attı. Trabzon 2. Amatör Küme C Grubu’ndaki Temsilcimiz 15. hafta sonunda 36 puan ve en yakın rakibine 5 puan farkla lider durumda. Ağasar Çepnispor ligin bitimine 3 hafta kala 1. Amatör Küme’ye yükselecek takımların belirleneceği Play-Off’a girmeyi garantiledi.

Geçen sezon Trabzon 2. Amatör Küme’de 1495 Ortahisarspor adıyla mücadeleye başlayıp Play-Off oynayan ve bu sezon öncesi isim değişikliğine giderek, “Ağasar Çepnispor” adıyla C Grubu’nda mücadele veren Takım ilk 3 haftadan sonra yakaladığı zirveyi bir daha bırakmadı.

nurettin ataman spor  cetvel

Kimseden 5 kuruş almadık

Ağasar Çepnispor Kulübü Başkanı İşadamı hemşehrimiz Nurettin Ataman, “Lider durumdayız ve Ligin bitimine 3 hafta kala Play-Off’a katılmayı garantiledik. Lig sonunda A, B ve C Gruplarından ilk 3 sırayı alan takımların katılacağı tek devreli Play-Off mücadelesi sonunda 3 takım Trabzon 1. Amatör Küme’ye çıkacak. Ağasar Çepnispor olarak ilk sezonda 1. Amatör Küme’ye çıkmak istiyoruz” dedi. Başkan Nurettin Ataman sezon başından beri şu ana kadar tüm harcamaları kendilerinin yaptıklarını ve kimseden 5 kuruş almadan Lig’de mücadeleye devam ettiklerini söyledi.