taner kurukiz cenaz

2 Şubat Salı günü doğum gününde arkadaşıyla geçirdiği motorsiklet kazasında ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 35 yaşındaki Taner Hüseyin Kurukız, 1 hafta sonra 9 Şubat Salı günü yaşam mücadelesini kaybetmişti.

HABER VİDEOSU

[youtube X_rxCitnCD0]

Ailesi taner’in organlarını bağışladı

Taner Hüseyin Kurukız’ın ağabeyin Mümin Kurukız, kardeşinin beyin ölümü gerçekleştikten sonra organlarını bağışladıklarını, Sağlık Bakanlığı’nın bu sabah organları hastanelere ulaştırarak kendilerine bilgi verdiğini ve teşekkür ettiğini söyledi.

taner-kurukiz kasimagzi cenaze

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın akrabası olan Taner Hüseyin Kurukız’ın cenazesi bugün Kasımağzı Mahallesi’nde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenazeye ailesi ve yakınlarının yanı sıra aralarında Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban,  Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır ve MHP İlçe Başkanı Pirağa Yaşar’ın da bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

kasimagzi nda cenaze

Taner’in başında kask yoktu

Taner Hüseyin Kurukız’ın başında kask olmadığı için çarpmanın etkisiyle ağır yaralandığını ve hayatını kaybettiğini belirten yakınları, yanındaki arkadaşının başında kaskı olduğunu ve tedavisinin sürdüğünü söylediler.

Taner Hüseyin Kurukız’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabır diliyoruz.

taner-kurukiz-cenaze