sis dagi senlik

Geyikli Mahallesi Muhtarı ve Şalpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Demirbaş, Geleneksel Sis Dağı Şenliği’ni 8 ve 9 Temmuz 2016 tarihlerinde daha önceki yıllarda olduğu gibi kendilerinin düzenleyeceğini açıkladı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sis Dağı Şenliği’nin amacına uygun şekilde düzenlenmesini sağlamak için; “Geyikli Kalkındırma Hizmet Otçular Kültürü ve Yardımlaşma Derneği” adıyla 14.09.2015 tarihinde bir dernek kurduklarını ifade eden Muhtar Mustafa Demirbaş, 197. Sis Dağı Şenliği’ni önümüzdeki 8 Temmuz Cuma ve 9 Temmuz Cumartesi günleri başkanı olduğu Dernek ve Muhtarlık işbirliği ile düzenleneceğini kaydetti.

sis senligi

Geyikli Mahallesi Muhtarı ve Dernek Başkanı Mustafa Demirbaş şunları söyledi:

“Ramazan Bayramı 7 Temmuz Perşembe günü sona eriyor. Geleneksel Şenliğimizi 8 Temmuz Cuma öğleden sonra Hanyanı’nda başlatacağız. 9 Temmuz Cumartesi günü de Sis Dağı’nda tamamlayacağız. Bayram sonrasında düzenleyeceğimiz Şenliğimizi otantik bir şekilde gerçekleştireceğiz”

Geyikli Kalkındırma Hizmet Otçular Kültürü ve Yardımlaşma Derneği’nin Yönetim Kurulu’nda, Muhtar Mustafa Demirbaş’ın yanı sıra; Ahmet Maden, Hüseyin Demirbaş, Ali Osman Gülay, Ali Osman Bayraktar, Hasan Ali Karahasanoğlu ve Muhammet Gülay gibi isimler yer alıyor.