dordmund

Şalpazarı Belediyesi Şubat toplantısı 3 Şubat 2016 Çarşamba günü Saat 14.00’da yapıldı. Toplantıda görüşülen gündem maddeleri arasında, Trabzon Vakfı tarafından 24-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Dordmund kentinde düzenlenecek, “Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri” ne katılım konusu ağırlıklı olarak ele alındı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyeleri’nin Büyükşehir Belediyesi’nce Almanya’ya götürüleceğini belirten Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleri’nin de Dordmund’a götürülmelerini Meclise sundu. Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleri, kendilerine gri pasaport çıkarılarak, gidiş-dönüş uçak bileti Belediye Bütçesinden karşılanmak üzere Almanya’ya gezisine gitmeyi oy birliği ile kabul etti.

sekerci

Şenliklere ve tanıtımlara büyük önem veren Başkan Kurukız Belediye Meclisi Üyeleriyle birlikte gerçekleştirecekleri gezide, Dordmund kenti civarında oturan Şalpazarılı hemşehrilerimizi ziyaret etme imkanı da bulacaklarını söyledi. Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleri’nin tamamı bu geziye gitmek isterken, Mustafa Özendi’nin ise, Belediye Başkanlığına vekalet etmek üzere burada kalacağı öğrenildi.

manee

Aynı zamanda Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi olan Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın yanı sıra Muzaffer Bayraktar bu geziye Büyükşehir organizasyonuyla katılacak ve giderleri Büyükşehir Belediyesi’nce karşılanacak. Fatih Yılmaz’ın ise geziye katılıp katılmayacağı henüz belli değil.