soylu trabzonda

Partisinin İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılmak üzere Trabzon’a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Hamamizade Kültür Merkezi’ndeki toplantının ardından İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

ŞIHKIRANI – KADIRGA YOLU YAPILACAK

Bakan Süleyman Soylu ile görüşmesinde;  Şıhkıranı – Kadırga yolunun asfalt yada betonlanması, Şalpazarı’na Hükümet Binası yapılması, Meslek Yüksek Okulu açılması gibi önemli isteklerini sıralayan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, daha önce Gökçeköy Deresi’ne yapılmasını talep ettiği, Şalpazarı’nın yıllarca sağlıklı içme suyunu sağlayacak olan içme suyu ve turizm amaçlı gölet projesinin yatırım programına alınmasından dolayı da kendisine teşekkür etti.

soylu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’ya Şalpazarı İlçesi için talep ettiği bütün isteklerinin karşılanacağını ifade ederek açık çek verdi. Bakan Soylu Şıhkıranı – Kadırga arasındaki yolun süratle yapılması için gerekeni yapacaklarını, Trabzon’a ikinci bir Devlet Üniversitesi açılmasıyla Şalpazarı’na Yüksekokul sözünü de yerine getireceklerini, Hükümet Binası konusunu da gerçekleştireceklerini söyledi.