tututu

Bugün “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”.

Yağmur-çamur, gece-gündüz, kar, kış demeden yıllardır kamu hizmeti yapıyoruz. Dürüst, tarafsız ve ilkeli bir habercilik yapıyoruz. Hiç bir menfeat gözetmediğimiz halde bu hizmetlerimizi sürdürürken, sık sık adice suçlamalara maruz kalıyoruz. Gerçeği bilmeyen ve doğruyu kendi doğrusu sanan bu zihniyetteki insanları Allah’a havale ediyoruz.

Bugün geldiğimiz nokta şudur: Başımız dik, alnımız ak, yüzümüz pak. Buradan bir kez daha sizlere sesleniyorum. Bugüne kadar hiç yalan haber yazmadık. Doğruyu kabullenemeyenler ve gerçeği gizlememizi bekleyenler için yapacağımız bir şey yok.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bize güvenmenizi istiyoruz.

Medya sektörünün her alanında Şalpazarı için hizmet vermiş, “Ağasar Kültürünü” marka haline getirmiş bir basın mensubu olarak “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” müzü telefonla arayarak veya mesaj göndererek tebrik eden;

Başta İlçemiz Kaymakamı Cafer SÖNMEZ olmak üzere,  Trabzon Milletvekillerimize,  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU‘na ve Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin GENÇ‘e, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat TOPKARA‘ya, bizi hiç unutmayan Beşikdüzü Belediyesi eski Başkanı Ramis UZUN‘a, İşadamı Nurettin ATAMAN‘a, meslektaşlarıma ve çok değerli okurlarımıza teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Turgay İKİNCİ

Yeni ŞALPAZARI Gazetesi

Sahibi ve Genel Yayın Sorumlusu