cenaziesg

2003 yılında Simenli’de bir vatandaşın evine giden şebekedeki elektrik arızası giderirken direkten başının üzerine yere çakılan ve kaldırıldığı hastanede beyin ameliyatı geçiren ve ameliyattan sonra felç olan Elektrikçi Bekir Kahraman dün evinde vefat etmişti.

Yörede, “Elektrikçi Bekir” olarak tanınan 4 çocuk babası Bekir Kahraman 65 yaşındaydı. 12 yıldır yatalak yaşayan eşini bakan Gülbeyaz Kahraman geçtiğimiz günlerde ziyarete gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Av. Salih Cora’ya,  kocasının yanlış beyin ameliyatı sonucu felç olduğunu söylemişti.

simenlicenaze

Elektrikçi Bekir Kahraman’ın cenazesi Simenli Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Sütpınar-Simenli Mezarlığına defnedildi. Cenazeye; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Trabzon İl Başkan Yardamcısı Mehmet Alp, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ünal Özen, MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa Yaşar, Simenli Muhtarı Arif Köse ve Trabzon Şalpazarılılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman da katıldı.

Merhum Bekir Kahraman’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

bekir bekirg bekkk