kaba2

Şalpazarı’ndan İstanbul’a giden Emre Özdemir yönetimindeki özel otomobil, dün gece 02.30  sıralarında Tosya – Ilgaz arasında karşı yönden gelen minibüsle çarpışmıştı. Meydana gelen feci kazada; Ülmahan Özdemir, Emre Özdemir, Alper Özdemir, Elif Kumaş ve Sıdık Turan adlı hemşehrilerimiz çeşitli yerlerinden yaralanarak ambulanslarla Çankırı Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Yaralılardan Ülmahan Özdemir ve Alper Özdemir tedavileri ayakta yapıldıktan sonra taburcu edildiler. Emre Özdemir‘in ise yarın taburcu edileceği, vücudundaki kırıklar nedeniyle ameliyat geçiren Elif Kumaş‘ın da ameliyattan çıktığı öğrenildi.

Kazadan sonra Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu‘nu arayan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kaza geçiren hemşehrilerimizin kaldırıldığı Hastanenin Başhekimini arayarak sağlık durumlarıyla ilgili bilgi almış ve bizi de bilgilendirmiştir. İlgilerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çetrikli hemşehrilerimize geçmiş olsun diyor, Elif Kumaş‘a ve diğer yaralılara Allah’tan şifalar diliyoruz.