mansess

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin Şalpazarı’nda yaklaşık 2 milyon 500 bin TL’lik beton ve asfalt yol yapımına başlayacağını açıkladı. Topkara betonlama çalışmalarının önümüzdeki Cuma gününden itibaren başlayacağını bildirdi.

Haftalardır elverişsiz hava şartları yüzünden beton ve asfalt çalışmalarının ertelendiğini belirten Başkan Topkara, “Havaların düzelmesiyle birlikte çalışmalara hemen başlıyoruz.  İlk etapta 1 milyon TL’lik  beton yol ve 1 milyon 500 bin TL’lik asfaltlama yapacağız.” diye konuştu.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Çamkiriş-Kalecik Grup Yolu, Sugören, Kireç ve Dereköy Mahallesi yollarıyla, Gökçeköy-Kuzuluk Grup Yolu’nun ilk defa beton ve asfaltla tanıcağını da kaydederek şu bilgileri de verdi:

“Yayla şenlikleri öncesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ekiplerimize Kadırga yolunun bakımını yaktırdık. Obalarımızın yollarının bakımını da yapıyoruz. Ortahisar Belediyemizden bir ekip de Kadırga-Eskala yolunu sağlıklı bir yapıya kavuşturdu.”