cenazezzg

Düzce’de fırın ve restaurant işletmeciliği yapan ve kanser teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede dün sabah vefat eden Erdoğan Koşgin, Trabzon’daki bir hastanede gece vefat eden anneannesi Hayriye Güler ile birlikte aynı gün Şalpazarı’nda toprağa verildi.

Edinilen bilgilere göre 45 yaşında Erdoğan Koşgin bir süre önce yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek dün sabah Düzce’de vefat etti. 90 yaşında 10 çocuk annesi olan anneannesi Hayriye Güler ise bu sabaha karşı Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini kapattı.

erdoğan

Av. Osman Güler’in annesi ve Beşikdüzü’nün kapanan Yeşilköy Beldesi eski Belediye Başkanı Zülküf Dilli’nin kayınvalidesi olan Hayriye Güler ile torunu Erdoğan Koşgin’in cenazeleri aynı gün Şalpazarı İlçesi’ne bağlı Gölkiriş Mahallesi Camii’ndeki Cuma Namazından sonra ayrı ayrı kılınan cenaze namazını müteakip toprağa verildiler.

Hayriye Güler ve Erdoğan Koşgin’in cenazesine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın yanı sıra Yeşilköy Beldesi Belediyesi eski Başkanı Zülküf Dilli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HABER VİDEOSU

.mansss

Geçtiğimiz günlerde de yine Düzce’de fırıncılık yapan Geyikli’li Kadir Bakal adlı hemşehrimiz kansere yenilerek hayata veda etmişti. Merhum Kadir Bakal’a bir kez daha ve merhum Erdoğan Koşgin ile merhume Hayriye Güler’e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

göl göl2