soyy

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu;  7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde Trabzon’un batı yakasında en yüksek oy oranını elde eden Şalpazarı AK Parti İlçe Teşkilatını kutladı. Seçimden sonra gittiği Ankara’dan Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı arayan Genel Başkan Yardımcısı Soylu; “Şalpazarı’nda büyük bir başarı elde ettiniz. Gözlerinizden öpüyorum.  Tüm İlçe Teşkilat mensuplarını kutluyorum” dedi. Süleyman Soylu ile bir arada bulunan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da, Partisinin Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı tebrik etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, önümüzdeki günlerde teşekkür ziyareti için Şalpazarı’na geleceğini de kaydetti.

soylulu

Öte yandan AK Parti Trabzon Milletvekili seçilen Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu ve Dr Adnan Günnar ile, Milletvekili Adayları; Prof. Dr. Nihat Tosun ile Av. Salih Cora da, seçimlerdeki başarılarından dolayı AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’yı arayarak tebrik ettiler.