Muhammet Usta’nın cenazesi Akçiriş Mahallesi’nde toprağa verildi

Bu sabaha karşı 78 yaşında vefat eden  Muhammet Usta’nın cenazesi, Şalpazarı Merkez Camii’ndeki ikindi namazından sonra yüzlerce kişinin katıldığı cenaze namazının ardından Akçiriş Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Muhammet Usta’nın cenazesine ailesi ve yakınlarıyla, çok sayıda esnaf ve müşterisi katıldı. Cenazeye katılanlar arasında; Şalpazarı Belediye Başkan Vekili Mustafa Özendi, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve CHP İlçe Başkanı Ünal Özen ile Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz de yer aldı.

usta2 usta3 usta1

Muhammet Usta vefat etti…

Şalpazarı’nın en eski esnafından biri daha aramızdan ayrıldı. “Ustalluğu Muhammet” olarak tanınan 78 yaşındaki Muhammet Usta dün gece sabaha karşı Trabzon’da tedavi gördüğü Hastanede vefat etti.

Akçiriş Mahallesi Muhtarı Selçuk Usta’nın babası olan Muhammet Usta 8 çocuk babasıydı. Muhammet Usta, “Usta Ticaret” ünvanıyla Şalpazarı İlçesi’nin Atatürk Caddesi üzerinde yarım asırdan fazla ticaretle uğraştı.

Muhammet Usta’nun cenazesi, bugün Şalpazarı Merkez Camii’ndeki ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazını müteakip Akçiriş Mahallesi’nde toprağa verilecek.

ağırtaş1

Merhum Muhammet Usta’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.