Şalpazarı’nda dün Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen ile Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk fırtınası esti. Trabzon’daki Şalpazarılılar Derneği’nin Eğitime Destek Gecesi’ne katılmak üzere memleketine gelen Türkmen ve Çabuk, AK Parti İlçe Teşkilatının hazırladığı çeşitli programlara katılarak 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri’nde hemşehrilerinden destek istediler.

acı

Doğancı Dere’deki kahvehanenin yanında, bir süre önce kaybettiği babasının Dorukkiriş’teki kabrini ziyaret edip geldikten sonra hemşehrileriyle bir araya gelen Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, “Size hizmeti ben yapıyorum. Yapmaya da devam edeceğim. Bizim elimizi güçlendirin. Oylarınızı boşa harcamayın. Şalpazarı’nda AK Parti’ye rekor oy bekliyorum. 8 Haziran sabahı iktidar değişmeyecek. Ne olur, bizim için şu oyları yüzde yüz yapalım.” diyerek Partisine destek istedi.

acı1

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk da, bugünkü bulundukları yerleri AK Parti’ye borçlu olduklarını kaydederek, “Bir başka siyasi partinin bize bu şansı vereceğini sanmıyorum. Türkiye’de AK Parti ile çok şey değişti. Her alanda çok büyük gelişmeler yaşandı. Oylarınızla bize destek verin, güç verin. Biz size hizmet edelim” dedi.

acısu1